Poúklidová zábava

V sobotu 1. 4. proběhla v Loděnici Poúklidová zábava. Tuto akci uspořádala redakce občasníku LoDění v čele s Martinem Bokem a s Pavlem Machačem jako poděkování všem účastníkům za úklid Loděnice a okolí. Pozvali tři hudební kapely a v jejich výběru měli velmi šťastnou ruku.

První kapela Ties je mladá nejen věkově, ale i délkou svého trvání. Hrála známé skladby, které si s nimi zazpíval celý sál. Vytvořila příjemnou atmosféru a předvedla skvělý výkon. Mladí hudebníci ze skupiny Beat Sisters hrají spolu již delší dobu, takže jsme slyšeli i jejich vlastní skladby. Byl to profesionální výkon. Při jejich skladbách se odhodlali i první tanečníci a zábava byla úžasná.

K doplnění vydaných kalorií bylo zajištěno občerstvení. Jako bonus přivezl Dušan Hamouz vlastnoručně vyrobené tři druhy piva. Všechna byla skvělá. Když večer pokročil, nastoupila kapela Josef Pavlíček Blues Band, staří hudební bardi se svými písněmi. Někdo tančil, někdo ochutnával, někdo konverzoval, někdo poslouchal, ale všichni se skvěle bavili.

I to byl jistě účel této akce. Bylo skvělé, kolik práce se při úklidu udělalo, ale i to, že večer přišlo tolik lidí, kteří se chtěli bavit. Třeba podobnou akci bude příště pořádat obec Loděnice, ale jestli ne, jděte do toho znovu. Má to smysl a my přítomní vám za to děkujeme.

Michaela Čeřovská

Poznámka redakce:
Míša Čeřovská to neví, protože odešla dříve, ale na konci večera zahrálo ještě jedno neohlášené hudební uskupení: Viktor Machač – klavír, Michal Tvrdý – housle, Jarda Tenkrát – sólová kytara, Vašek Ježek – basová kytara, Pavel Machač – zpěv. Toto improvizované hudební uskupení skvěle vyseklo jen tak z hlavy bez přípravy několik pecek a bylo třešničkou celé akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..