Poúklidová zábava 2017 – pozvánka

K poslechu, pohledu i k tanci a jako poděkování za aprílový úklid obce (zváni jsou však všichni) zahrají 1. dubna 2017 od 20 hodin v bývalém kině, za dobrovolné vstupné kapely                         Ties & Beat Sisters & Josef Pavlíček blues Band.
Není vyloučeno následné společné, improvizované hraní přítomných i mimokapelních hudebníků.

Ties
Ties
Rocková kapela muzikantsky šikovných, dobře oděných a podmanivě působících teenagerů, jejímž zakladatelem je Tomáš Čeřovský z Chrustenic. S ostatními příberounskými členy kapely se s vervou a dobře (obojí současně nebývá samozřejmé) pouštějí do pecek, mezi něž patří třeba pecka taková, jakou je Highway to Hell od AC/DC. Rockový zvuk ještě zdobí saxofonem. Někteří z vás jste již možná kapele tleskali na Tříkrálovém koncertě v kině.
https://www.facebook.com/Tieskapela/

Beat Sisters
Beat_Sisters
Rockovou či beatovou kapelu od Berouna – tři slečny a jeden mládenec (genderově až hyperkorektní složení) – založila dvojčata Agy a Áďa milujících Beatles a Beat Brothers, takže název lze považovat jak za zákonitý, tak za přiléhavý.
Krom hraní převzatých rockových fláků (občas se však pustí i do Arethy Franklin nebo Niny Simone) skládají vlastní písně a za svou několikaletou historii úspěšně účinkovali například na pražském Slamníku, na Rockovým Králováku a dalších pódiích, a to buď samostatně, nebo spolu s kapelami starších muzikantů. Škoda neslyšet, nevidět.
http://www.beat-sisters.estranky.cz/

Josef Pavlíček Blues Band
JPBand
Ostřílená kapela zkušených (dospělých) muzikantů nabízí své převážně rock’n’rollové a bluesové písně, z nichž je cítit snaha o zachování starého zvuku Deep Purple, Jimmiho Hendrixe nebo Doors a současně rythm and bluesové cítění dle vzorů B. B. Kinga nebo ZZ TOP. Pavlíčkův band bude hrát především vlastní, a tedy i textově dobře srozumitelné písně.
http://bandzone.cz/jpband

Přejeme vám vskutku příjemný večer!

Ke kulturnímu zážitku prvních 500 plzní zdarma.

redakce LoDění

1 komentář u „Poúklidová zábava 2017 – pozvánka

  1. Pingback: Jarní úklid   (a není to Apríl) |

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..