Poúklidový koncert 2018 – pozvánka

7. 4. 2018 od 19:00 zveme všechny na Poúklidový koncert do Klubu, kde k poslechu i tanci za vstupné dobrovolné živě zahrají a zazpívají mladí nadějí umělci Bára KantorováOvertones a Save the Emotion a ostřílení bardi Josef Pavlíček blues Band. Též není vyloučeno následné společné, improvizované hraní přítomných i mimokapelních hudebníků. Občerstvení zajištěno prostřednictvím Občerstvovací samoobsluhy.

Bára Kantorová
Nadějná mladá zpěvačka, kytaristka studující též klavír a „gymnázium k tomu“. Kromě jiného sportovkyně a milovnice psů. Zpívala v kapele Ties a sólově s různými muzikanty. Ráda by si zahrála a zazpívala v muzikálu. K tomu nyní směřuje její hudební snažení.

Overtones
Rockovou či beatovou kapelu od Berouna – tři slečny a mladý muž (genderově až hyperkorektní složení) – založila dvojčata Agy a Áďa, milující Beatles a Beat Brothers. Hudba kapely Overtones je ale barevná, jak její název praví.
Krom hraní převzatých rockových fláků (občas se však pustí i do Arethy Franklin nebo Niny Simone) skládají a studiově nahrávají vlastní písně a za svou několikaletou historii úspěšně účinkovali například na pražském Slamníku, na Rockovým Králováku a dalších pódiích, a to buď samostatně, nebo spolu s kapelami starších muzikantů. Škoda neslyšet, nevidět.

Save the Emotion

Skrýt emoce? Nikoli. Uchovat je? To ano. Mladá, nadějná pětice z Berouna, jedoucí na vlně indie alternativního rocku a v čele s hlavním zpěvákem a frontmanem Danem původem z Ameriky, rozhodně na své posluchače nepůsobí chladně. Naopak – neotřelé riffy, hutný kytarový zvuk a zpěvné refrény s trojhlasy podtrhuje upřímný projev a atmosféra koncertů, kde zcela mizí pomyslná hranice mezi kapelou a publikem. K inspiracím kapely patří například Bring Me the Horizon, Catfish and the Bottlemen, Green Day, The Killers, Red Hot Chili Peppers, Oasis a další. Můžete ji pravidelně slýchat na radiích Radio Express, Rock Zone a Fajn rock radio a klip Side by Side uzříte na TV ÓČKO.
http://bandzone.cz/savetheemotion

Josef Pavlíček Blues Band
JPBand
Ostřílená kapela zkušených (dospělých) muzikantů nabízí své převážně rock’n’rollové a bluesové písně, z nichž je cítit snaha o zachování starého zvuku Deep Purple, Jimmiho Hendrixe nebo Doors a současně rythm and bluesové cítění dle vzorů B. B. Kinga nebo ZZ TOP. Pavlíčkův band bude hrát především vlastní, a tedy i textově dobře srozumitelné písně.
http://bandzone.cz/jpband

Přejeme vám příjemný večer!

Redakce LoDění

Kontaktní údaje
Organizace: Martin Bok, +420 602 621 540, martin.bok@3ok.cz
Program : pavel.machac@ff.cuni.cz
Redakce LoDění:  redakce@lodeni.cz

1 komentář u „Poúklidový koncert 2018 – pozvánka

  1. Pingback: Jarní úklid 2018 |

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..